Интернет-журнал ПЕСИК
Интернет-журнал о собаках ПЕСИК
Интернет-журнал ПЕСИК
ИНТЕРНЕТ-ЖУРНАЛ О СОБАКАХ

 
Топ-порода номера
РУБРИКИ ЖУРНАЛА
История породы континентальный бульдог

Континентальный бульдог… Це маленький спортивний молос з чарівним бульдожим характером, впевнений у собі, доброзичливий, не агресивний, у будинку поводиться тихо, але може супроводжувати при сімейних прогулянках, не вимагаючи довгих маршів.

Батьківщиною Континенального бульдога є Швейцарія.

На початку XXI століття в Швейцарії розгорілися дискусії з приводу посилення законів з захисту тварин і правил селекційної діяльності. Належало ввести закони, що забороняють виводити і утримувати тварин з певними показниками, особливо з аномаліями у будові тіла і поведінки. Також новий стандарт FCI жорстко зафіксував як порок прояв екстремальності. Це - зайві шкіряні складки, особливо на голові і на морді, будь - які аспіраційні проблеми (патологічно важке дихання) і патологічна куцехвостість або врослий хвіст. Тому власниця швейцарського розплідника "PICKWICK" Імельда Ангерн (IMELDA ANGERHRN) вирішила вивести нову породу полегшених бульдогів, що відповідають новим законам.

 

Після ґрунтовного розмірковування над всіма аспектами, у 2000 році, Імельда отримала згоду Швейцарського кінологічного товариства (SKG) на схрещування англійських та староанглійських бульдогів і під час особистих відвідувань американських заводчиків та виставок купила двох псів староанглійського бульдога та двох сук, і 8 липня 2001 року з’явився на світ перший гібридний послід (староанглійський бульдог Бірчвуд’с Спайк x англійський бульдог Піквік Леді Пінкарелла).


СПАЙК

Більше інформації про це можна знайти на веб-сайті засновників породи www.pickwick-bulldogs.ch.


Цуценята у віці п’ять тижнів

Протягом більш ніж трьох років проводилась селекційна діяльність, яка виглядала дуже багатообіцяючою. Була створена робоча група, яка працювала над визнанням нової породи бульдога. Ветеринаром і суддею були відібрані 70 собак і було подано заяву на внесення цих собак до реєстру швейцарської родоводу. 15 вересня 2004 року була визнана нова порода «Континентальний бульдог».

Рішення і дії до формування нової породи були прийняті в консультації спільно з FCI.

5 грудня 2004 був заснований клуб Швейцарії Континентального бульдога (CBCS).

Численні прихильники нової породи підтверджували той факт, що ще не існувало сімейної собаки середніх розмірів типу молосів, але вона була дуже бажаною. Континентальний бульдог заповнив цю прогалину.

На даний час собаки цієї породи живуть в Австрії, Швейцарії, Італії, Іспанії, Польщі, Чехії, Нідерландах, Франції, Люксембургзі, Бельгії, Данії, Фінляндії, Швеції, Англії, Америці та вже в Україні.

Клуби Континентального бульдога існують в таких країнах:

  • Швейцарія (CBCS, заснований 05.12.2004 р., є членом Швейцарського кінологічного союзу (SKG), який є в свою чергу членом FCI; www.cbcs.ch)
  • Німеччина (CfC, заснований 11.08.2012 р.; www.continental-bulldog-club.eu;) (CBCD, заснований 22.04.2006 р.; www.continental-bulldogs.eu).
  • Франція (CBCF, заснований 01.07.2012 р.; www.continental-bulldog.fr),
  • Австрія (CBCA; www.continental-bulldog-club.at) та ін.

Офіційно порода Континентальний бульдог визнана у Швейцарії та Німеччині. На даний час ведеться наполеглива робота по визнанню даної породи FCI. 6 листопада 2015 року порода Континентальний бульдог визнана і на території України.

Наші собаки були завезені нами з Німеччини, з розплідника «Asgard`s Pride Bulldogs». Цей розплідник вважається найбільшим в Німеччині. За час його існування там народилося більш ніж 400 цуценят цієї породи.

стандарт породы континентальный бульдог <<<<<

Автор: Г. Красіна
http://continentalbulldog.com.ua

 

 


 
Редакция принимает популярные статьи о породах собак, интересные, забавные, курьезные рассказы из жизни Ваших питомцев. Присылайте свои истории и статьи. Мы всегда рады сотрудничеству!
 
© 2005-2014. Serafyn Nataly. All rights reserved.